pinterest mprojekt

Projektowanie wnętrz Częstochowa

MPROJEKT posiada szeroki zakres usług projektowania wnętrz komercyjnych oraz mieszkalnych. Oferujemy Państwu odpowiednie przygotowanie nieruchomości do sprzedaży oraz wynajmu. Zakres usług jest rozbudowany o ofertę aranżacji wybranych przez Państwa wnętrz oraz projektowanie mebli, adekwatnych do Państwa wymagań. Istnieje również możliwość skorzystania z porady dotyczącej nieruchomości np. przed zakupem, a także przygotowanie wybranych przez Państwa -projektów online.

projektowanie wnętrz Częstochowa

Poszczególna współpraca Państwa z architektem przy projektowaniu wnętrz jest ściśle zależna od wybranego przez Państwa zakresu usług. Standardowa współpraca składa się z poszczególnych etapów inwestycji:

1. Dokonanie inwentaryzacji inwestycji.
Poprzez wykonanie pomiarów i stworzenie odpowiedniej dokumentacji fotograficznej.

2. Wykonanie studium funkcjonalno-przestrzenego.
Podczas rozmowy z Państwem - staramy się uzyskać najważniejsze informację na temat Państwa potrzeb i wymagań, aby z danej współpracy odczuwali Państwa pełne zadowolenie oraz satysfakcję. Ten etap jest przeznaczony na przygotowanie od 2 do 3 naszych propozycji układu pomieszczeń wraz z pełną aranżacją wnętrza oraz oświetleniem. Otrzymacie Państwo odpowiednie rzuty 2D aby mieć całkowity pogląd na nasze propozycje. Po dokonaniu przez Państwa wyboru - wykonywana jest odpowiednia wizualizacja w 3D, która stara się wiernie odzwierciedlić proponowaną koncepcję zagospodarowanie wybranej przez Państwa przestrzeni. Nasza koncepcja zostaje również uzupełnienia w kolorystykę, w materiały oraz w pełne wyposażenie wnętrza.

3. Projekt wykonawczy.
Projektowanie wnętrz Częstochowa rozpoczyna przygotowanie projektu wykonawczego, w momencie gdy Państwo zatwierdziliście jedną z naszych propozycji oraz zostały wprowadzone wszystkie Państwa wymogi. Projekt wykonawczy zawiera szczegółowe rysunki techniczne konieczne dla wykonawców, przy uwzględnieniu m.in. projektów ścian, sufitów, układu podłogi, a także precyzyjny plan kuchni oraz łazienki, z uwzględnieniem wszelkich instalacji m.in. wodnej oraz elektrycznej. Należy również wspomnieć, iż w tym etapie przygotowane są również szczegółowe rzuty z projektami mebli. Wraz z projektem przygotowany zostanie szczegółowy spis elementów wyposażenia Państwa wnętrza, będący nierozłączną częścią zagospodarowania danej przestrzeni m.in. meble, oświetlenie, okładziny ścienne. Przygotowane również zostanie zestawienie powierzchni, a także ilość podstawowych materiałów wykończeniowych.

4. Nadzór.
architektura wnętrz częstochowa Zakres nadzoru oraz profesjonalne konsultacje z wykonawcami - są elementem do uzgodnienia. Ten etap pracy, polega przede wszystkim na przekazaniu poszczególnych planów prac ekipie remontowej. Dodatkowo, zapewniony jest całkowity nadzór oraz kontrole przebiegu poszczególnych prac wykonawców i weryfikacja zgodności z uzgodnionym przez Państwa projektem. Momentem zakończenia tego etapu jest zakończenia całkowite inwestycji.

Cena zleconego projektu jest ustalona indywidualnie, adekwatnie do skorzystania z poszczególnych ofert i zakresu pracy MPROJEKT. Zapraszamy Państwa do przesyłania pytań z krótkim opisem inwestycji, a także gorąco zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług!