pinterest mprojekt

Architekt wnętrz Częstochowa

architekt wnętrz Częstochowa

Urządzanie wnętrz jest niełatwym zadaniem. Zarówno jeśli chodzi o mieszkanie, jak i lokal użytkowy. W takich sytuacjach przydaje się dobry architekt wnętrz. Architekt wnętrz Częstochowa, nie nastręcza wiele trudności podczas poszukiwań.

Prowadzone przez nas biuro projektowe - Mprojekt - zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się projektowaniem zarówno prywatnych wnętrza, jaki i lokali użyteczności publicznej. Zapewniamy szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Podchodzimy profesjonalnie do każdego realizowanego projektu. Elastycznie dopasowujemy go do oczekiwań klienta oraz jego zasobów finansowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów.

Każde, projektowane przez nas wnętrze ma indywidualny charakter. Skrupulatny dobór oświetlenia, mebli, kolorów i dodatków sprawia, że projektowane wnętrza są zupełnie od siebie różne i reprezentują inny styl.

Zakres prowadzonej przez nas działalności wykracza poza standardowe usługi z zakresu projektowania wnętrz. Architekci wnętrz są w dzisiejszych czasach niezwykle przedsiębiorczy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przygotowujemy nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Takie działanie znacznie podnosi wartość rynkową nieruchomości. Wykonujemy indywidualne zlecenia na projekt mebli dla naszych odbiorców. Ponadto jesteśmy skłonni udzielać wszelkich porad i konsultacji, przy kupnie nieruchomości. Realizujemy także projekty on-line.

Podstawowa usługa, świadczona przez nasze biuro, obejmuje ścisłą współpracę z architektem, na wszystkich etapach aranżacji wnętrza. Można ją podzielić na cztery etapy:

1. Inwentaryzacja inwestycji
Na tym etapie następuje pomiar pomieszczenia, którego dotyczy zlecenie. Projektant uzupełnia je fotografiami pomieszczeń, dla lepszej wizualizacji.

2. Studium funkcjonalno – przestrzenne
Etap ten rozpoczyna się od uzgodnienia z klientem kilku najważniejszych kwestii związanych z jego oczekiwaniami, wyobrażeniami oraz zakładanym budżetem na realizację zadań. Przedstawiamy klientowi 2-3 projekty. Po zaakceptowaniu któregoś z nich, wykonujemy wizualizację 3D, która daje klientowi pełen obraz projektu.

projektowanie wnętrz Częstochowa

3. Projekt wykonawczy
Po zaakceptowaniu projektu, dzielimy go na drobne elementy i opisujemy każdy z nich. Powstają liczne rysunki techniczne, obrazujące układ ścian działowych, projekt wykonawczy instalacji elektrycznej, projekt układu podłóg, projekt kuchni i łazienki, ze szczególnym uwzględnieniem mebli na wymiar. Przygotowuje się opis powierzchni oraz stosowanych materiałów. Projekt zawiera kosztorys materiałów oraz wykonywanych czynności.

4. Nadzór autorski
Nadzór autorski stanowi element do indywidualnego uzgodnienia z klientami. Najlepiej, gdy obejmuje cały zakres usług, łącznie z nadzorem nad wykonawcami. Etap trwa, aż do zakończenia wykonywanych prac remontowych. Daje on gwarancję, że projekt będzie właściwie wykonany.

Zachęcamy Państwo do korzystania z naszych usług. Gwarantujemy, że będziecie Państwo zadowoleni ze współpracy oraz jej efektów.